• OVV 1

    Bekerwedstrijd O.V.V - Overmaas

    OVV in vroegere tijden..

    Een hobbelig voetbalveld in de duinen, meer hadden ze vroeger niet nodig.

    OVV Jeugd

    Een tribune vol met lachende OVV jeugd en hun begeleiding.

    Nieuwjaarswedstrijd OVV

    De traditionele nieuwjaarswedstrijd tussen huidig OVV en oud OVV leverde veel bekende gezichten op.

    Jubileum boek OVV 100 jaar

  • OVV 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ast, Adriaan vanTeamspeler
    Betulli, SergioTeamspeler
    Boer, JelmerTeamspeler
    Bor, Egbert van denTeamspeler
    Deurzen, Dennis vanTeamspeler
    Dorsser, Sebastiaan vanTeamspeler
    Gielen, GuidoTeamspeler
    Godvliet, BruceTeamspeler
    Jongste, DanielTeamspeler
    Kers, MikeTeamspeler
    Klok, JurgenTeamspeler
    Klok, WernerTeamspeler
    Kloos, EmielTeamspeler
    Krijgsman, BasTeamspeler
    Lubbe, ArjanTeamspeler
    Maassen, LeonTeamspeler
    Nanninga, MarcTeamspeler
    Otter, StefanTeamspeler
    Oudheusden, Jeroen vanTeamspeler
    Rijken, EdwinTeamspeler
    Savides, PaulTeamspeler
    Sijbrandy, FerryTeamspeler
    Stoppelenburg, WillemTeamspeler
    Zevenhuizen, MauriceTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt. 12:45OVV 35+1 - Excelsior M. 35+1Sportpark OVV
    15 okt. 14:30Rozenburg 35+1 - OVV 35+1Sportpark West
    29 okt. 12:45OVV 35+1 - PPSC 35+2Sportpark OVV
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.OVV 35+1 - Pernis 35+12 - 3
  • Poulestanden OVV 35+1 (0333 Mannen 35+ Zaterdag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MVV '27 35+122008266
    2Pernis 35+122008356
    3Smitshoek 35+122007256
    4Botlek, SC 35+111004133
    5Zwaluwen 35+1210145-13
    6CION 35+1210134-13
    7Zwartewaal 35+1210123-13
    8Victoria'04 35+1210135-23
    9OVV 35+1100123-10
    10Excelsior M. 35+1200236-30
    11PPSC 35+2200249-50
    12Rozenburg 35+1200205-50

    Poulestanden OVV 35+1 (B2000 Veteranen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rockanje 35+1330010559
    2Botlek, SC 35+132017436
    3OVV 35+13102911-23
    4Rozenburg 35+13003410-60